Świetlica sala 3

24 października obchodzimy Międzynarodowe Święto Roweru. Choć coraz bliżej do zimy, nie brakuje entuzjastów, którzy wybierają jednoślad jako całoroczny środek transportu. Dlatego też dzisiejszy dzień jest dobrą okazją, by przypomnieć o bezpieczeństwie podczas jazdy rowerem.

Zajęcia o bezpiecznej i przepisowej jeździe na rowerach prowadzone przez Mirosława Arczaka Radnego Olsztyna i wolontariuszy z Klubu Turystyki Rowerowej przy OZ PTTK Michelin odbyły się w świetlicy i w klasie 7.

15 września obchodziliśmy w świetlicy Dzień kropki. Jest to święto kreatywności. Dzieci obejrzały film o przygodach dziewczynki, która uwierzyła w siebie dzięki małej kropce oraz wykonały kreatywną pracę plastyczną
z wykorzystaniem puzzli.

W tym roku szkolnym świetlica przystąpiła do realizacji projektu „ Mały Miś w świecie wielkiej literatury” którego organizatorem jest wydawnictwo MAC Edukacja na czele z pomysłodawczyniom projektu, panią Anetą Konte