Szkoła Podstawowa Nr 22 w Olsztynie

 Sukcesy uczniów

 

Sukcesy uczniów klas I - III w roku szkolnym 2021/2022

 

  • Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych.

W kategorii chłopców do lat 8 tytuł Mistrza Polski zdobył Aleksander Kopacki kl. 2

 

  • Kangur Matematyczny 2022

 

Wyniki dla kategorii Żaczek – klasa 2

Wyróżnienie – Wiktoria Dąbrowska

Wyróżnienie – Aleksander Kopacki

 

Wyniki dla kategorii Maluch - klasa 3

Bardzo dobry – Marcel Majewski

Wyróżnienie – Wiktor Kołodziejski 

Wyróżnienie – Krzysztof Kosicki 

Wyróżnienie – Wojciech Kowalczyk

Wyróżnienie – Zuzanna Maciak

Wyróżnienie – Michał Szawłowski

 

  • XX Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny – Z poprawną polszczyzną na co dzień – laureatka I miejsca – Wiktoria Dąbrowska kl. 2

    Wyróżnienie otrzymali:

     Piotr Dorosz kl. 1

     Aleksander Kopacki kl. 2

    Marlena Malinowska kl. 2

    Krystian Szuchnik kl. 3

             

  • Międzyszkolny Konkurs Polonistyczny dla uczniów klas II o tytuł Mistrz  języka polskiego 2022 zorganizowany przez SP Nr 2 w Olsztynie
    1 miejsce - Wiktoria Dąbrowska
    2 miejsce - Aleksander Kopacki

 

  • Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy dla uczniów klas III zorganizowany przez SP Nr 14 w Olsztynie
    1 miejsce - Krystian Szuchnik

 

             22 czerwca 2022r.                                               Sporządziła Maria Wojtkiewicz

 


 

Sukcesy uczniów klas I - III w roku szkolnym 2020/2021

 

  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Jesienne barwy

I miejsce – Julia Dobrzyńska kl. 1

 

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Zaczarowany świat baśni Hansa Christiana Andersena

laureat – Wojciech Suchodolski kl. 1

 

  • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

                kategoria Żaczek - wyróżnienie – Marcel Majewski kl. 2

               kategoria Maluch - wyróżnienie:

              - Cezary Szmyt kl. 3

              - Piotr Witkowski kl. 3

              - Jakub Borowski kl. 3

 

    21 czerwca 2021r.                                                                  Sporządziła – Maria Wojtkiewicz


Sukcesy uczniów klas IV - VIII w roku szkolnym 2020/2021

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”:                                                                          

W Kategorii „Maluch” wyróżniony został Sebastian Opalach z klasy czwartej.

W Kategorii Beniamin wyróżnieni uczniowie klas szóstych, to Krystyna Możeluk i Marcel Hohman.

W Kategorii Kadet uzyskanym wynikiem wyróżnił się Patryk Wierzbicki z klasy ósmej.

  • W XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik” udział

wzięli: Karolina Machałowska z klasy czwartej, Dominik Rossowiecki i Mateusz Częczek z klasy siódmej, Aleksandra Gwarek z klasy ósmej.

  • XIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Aleksandra Gwarek uczennica klasy ósmej uzyskała 83% punktów, zdobywając II miejsce.

Ponadto w konkursie udział wzięli: Jakub Cecot z klasy czwartej, Dominik Rossowiecki i  Mateusz Częczek z klasy siódmej.

  • Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

IV miejsce zajęła Wiktoria Mikołajczyk z klasy ósmej.

W I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zaczarowany Świat Baśni Hansa Christiana Andersena” udział wzięła Aleksandra Typa, uczennica klasy piątej.

 

Olsztyn, 2021-06-24                                                                                                Sporządziła: Lidia Kołakowska